Na rynku motoryzacyjnym istniejemy od kilku lat zbierając same pozytywne opinie. Zajmujemy się sprzedażą nowych felg aluminiowych do samochodów osobowych.

Posiadamy szeroką gamę produktów. W ciągłej sprzedaży posiadamy około 120 wzorów alufelg w ośmiu rozmiarach od 13 do 20 cali.

Nasza firma ciągle rozwija się, dlatego też dokładamy wszelkich starań aby Nasi klienci byli zadowoleni z oferowanych przez nas produktów, przede wszystkim stawiamy na wysoki standard obsługi klienta - zapewniamy miły, szybki i profesjonalny kontakt, szybkie zrealizowanie każdego zamówienia. Zaufało nam już wielu klientów, którzy docenili nas profesjonalizm i wysoką jakość.

Zgodnie z Kodeksem PWP art.156 ust 3, emblemat widoczny na alufelgach ma charakter wyłącznie informacyjny - ma wskazywać do jakiej marki lub modelu samochodu felga jest przeznaczony i nie ma sugerować, że jest to produkt oryginalny producenta samochodu.

Jeśli będziesz miał/a jakiekolwiek pytania kontaktuj się z Nami telefonicznie lub przez e-maila. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Pozdrawiamy i życzymy udanych zakupów w sklepie felgocar.pl