Sklep internetowy felgocar.pl prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia mogą być składane poprzez nasz sklep internetowy lub telefonicznie pod numerem +48 512 267 357. Poprzez sklep internetowy można składać zamówienia 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Telefonicznie zamówienia można składać od poniedziałku do soboty w godzinach od 8 do 20.

Wszystkie produkty oferowane w sklepie felgocar.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

Wszystkie ceny podane na stronach internetowych felgocar.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

Na każdy sprzedany towar wystawiany jest paragon lub faktura VAT.
Zamówiony towar dostarczamy za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich.

Możliwe są następujące formy płatności:
-Za pobraniem - gotówką kurierowi
-Przelew - po zarezerwowaniu zamówionego towaru w naszym magazynie, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Jak tylko pieniądze wpłyną na nasze konto, paczka jest pakowana i wysyłana.

Zamówienia realizowane są niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty należności na koncie lub uregulowaniu płatności w innej z dostępnych form płatności.

Czas realizacji zamówień wynosi 1-3 dni. Ze względu na bardzo dużą ilość oferowanych produktów, niektóre towary mogą być niedostępne w chwili złożenia zamówienia. Dotyczy to głównie obręczy kół aluminiowych ze stopów lekkich. W takim przypadku każdorazowo klient jest powiadamiany a termin realizacji zamówienia ustalany jest z klientem pocztą elektroniczną lub telefonicznie.

Czas otrzymania przesyłki przez klienta jest ściśle uzależniony od kilku czynników takich jak: - dzień złożenia zamówienia (czy jest to dzień roboczy, czy wolny od pracy) - sposób i szybkość uregulowania należności, dostępność towaru.

W większości przypadków przy wpłacie na konto nie powinien on przekroczyć 2-4 dni roboczych.

Wszystkie produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski.

Gwarancja oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia, należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia lub okradzenia przesyłki w transporcie.

Sklep felgocar.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością.

Regulamin określa zasady zakupów w sklepie felgocar.pl. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

Sklep felgocar.pl zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zlecenia bez podania przyczyny.

Właścicielem tego sklepu internetowego jest firma FELGOCAR Karol Matusiewicz.
Firma FELGOCAR życzy udanych zakupów w swym sklepie.